Saņem piedāvājumu šodien

Ātri. Izdevīgi. Vienkārši.

Saņemt piedāvājumu

Saņemiet savu piedāvājumu

Pietiek tērēt laiku meklējot. Mēs ejam tālāk un uzreiz uzdodam pareizos jautājumus, lai jūs saņemtu visprecīzāko piedāvājumu savai situācijai.

Nosūtiet pieteikumu

Atmetiet galvassāpes, meklējot atbildes, kā saņemt aizdevumu. Izmantojot tiešsaistes pieteikšanās procesu jūs varat ātri saņemt naudu pat atrodoties mājās vai ofisā.

Pārbaude & Dokumenti

Aizmirstiet par dokumentu sagatavošanu un braucieniem uz banku. Tikai retas nepieciešamības gadījumā var tikt pieprasīta papildus informācija, ko iespējams augšupielādēt vai nosūtīt uz e-pastu.

Saņemiet aizdevumu

Kad aizdevums ir apstiprināts, jūs saņemsiet naudu, iespējams, pat 3 reizes ātrāk nekā to piedāvā citi nozares pārstāvji. Izbaudiet ātru pakalpojumu un atgriežaties ikdienas dzīvē.

Klienti var ietaupīt un saīsināt noslēgšanas procesu

Caurspīdīgums un zemākas izmaksas

Mēs varam piedāvāt aizdevēju ar zemākām izmaksām, ietaupot laiku. Ar MyCredy jums nekad nebūs pārsteigumu.

Ātrāk nekā pie tradicionāliem aizdevējiem

Tradicionāliem aizdevējiem ir sarežģītāks aizdevumu saņemšanas process. Mūsu tehnoloģija palīdz jums iegūt ātru aizdevumu.

Nav pārdošanas reklāmas

Vairums aizņēmēju paļaujas uz augsta spiediena reklāmām un atpazīstamību, neizvērtējot izdevīgāko piedāvājumu. MyCredy ir viss jums nepieciešamais, lai saņemtu ātru finansējumu atrodoties mājās vai ceļā.
Ja jums joprojām ir nepieciešams ātrs aizdevums, mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Pietiek tērēt laiku meklējot zemākos procentus:
mēs piedāvājam caurspīdīgumu un zemākas izmaksas

Kāpēc izvēlas MyCredy

Saņemt finansējumu izmantojot MyCredy bija viegli un bez sarežģījumiem. Es noteikti ieteiktu MyCredy.

Signija
Signija

Saldus, Latvia

Aizdevēju izvēle man vienmēr ir sagādājusi galvassāpes, pirms uzzināju par MyCredy. Es saņēmu aizdevumu, ieekonomējot izmaksas un laiku.

Kaspars
Kaspars

Rīga, Latvia

Iegūstiet savu bezmaksas piedāvājumu dažās sekundēs

Mēs būsim kopā soli pa solim

GPL

Gada procentu likmes aprēķina piemērs: aizdevuma summa € 3000, aizdevuma termiņš 48 mēneši, kopējā summa, kas būs jāmaksā, € 3942, gada procentu likme (GPL) - 15.82%.

Atjaunošanas politikas informācija

Aizņēmējam ir tiesības ierosināt aizdevuma termiņa pagarināšanu, iemaksājot pagarināšanas komisiju apmērā, kāds norādīts termiņa pagarinājuma piedāvājumā.

Informācija par sankcijām

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināti nokavējuma procenti no kopējās kavēto maksājumu pamatsummas par katru kavējuma dienu.