Kredīts pēc Jūsu noteikumiem Rīga

Piesakies un saņem kredītu internetā. Visi aizdevēji.


Kredīta mērķis


Kredīta summa


Kredīta termiņš


Darba vieta


Ienākumi


Kredītvēsture


Personas dati


 

Gada procentu likmes aprēķina piemērs: Aizņemoties 3000 € uz 72 mēnešiem, procentu likme 18%, mēneša maksājums 68.42 €, gada procentu likme 22.05%, kopējā atmaksājamā summa ir 5076.48 €. Pieteikumi tiek izvērtēti individuāli un piedāvātā procentu likme pēc pieteikuma izskatīšanas var atšķirties. Minimālā GPL likme ir 8.9%, maksimālā GPL likme ir 429.46%. Kredīti no 50 € līdz 15.000 € uz termiņu no 61 dienas līdz 72 mēnešiem.

Gada procentu likme (GPL) ir kredīta kopējās izmaksas izteiktas procentos, ieskaitot visas izmaksas līdz kredīta saņemšanai. GPL netiek iekļautas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta līgumā noteikto saistību neizpildi.

Atjaunošanas politikas informācija. Saistību neizpilde var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Ja tiek kavēts kredīta atmaksas maksājums, kredītdevējs var pieprasīt maksāt sodu naudu sākot no 0.35% līdz 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu. Papildus kavējuma maksai var pieprasīt izdevumu apmaksu par atgādinājuma vēstuli un/vai vienreizēju līgumsoda maksu.

Atbildīga aizņemšanās ir kredītu nozares pamatprincips, tāpēc piesakies kredītam, ja vari to atļauties!