Kredīts pēc Jūsu noteikumiem Rīga

Piesakies un saņem kredītu internetā.


Kredīta summa


Personas dati


 

Gada procentu likmes aprēķina piemērs: Aizņemoties 3000 € uz 72 mēnešiem, procentu likme 18%, mēneša maksājums 68.42 €, gada procentu likme 22.05%, kopējā atmaksājamā summa ir 5076.48 €. Pieteikumi tiek izvērtēti individuāli un piedāvātā procentu likme pēc pieteikuma izskatīšanas var atšķirties. Minimālā GPL likme ir 8.9%, maksimālā GPL likme ir 366%. Kredīti no 50 € līdz 10.000 € uz termiņu no 61 dienas līdz 84 mēnešiem.

Gada procentu likme (GPL) ir kredīta kopējās izmaksas izteiktas procentos, ieskaitot visas izmaksas līdz kredīta saņemšanai. GPL netiek iekļautas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta līgumā noteikto saistību neizpildi.

Atjaunošanas politikas informācija. Saistību neizpilde var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Ja tiek kavēts kredīta atmaksas maksājums, kredītdevējs var pieprasīt maksāt sodu naudu sākot no 0.35% līdz 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu. Papildus kavējuma maksai var pieprasīt izdevumu apmaksu par atgādinājuma vēstuli un/vai vienreizēju līgumsoda maksu.

Tīmekļa vietne Mycredy.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bez maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma speciālajiem noteikumiem un citu būtisku informāciju. Mycredy.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs. Tīmekļa vietnē salīdzinātajiem aizdevējiem ir speciāla atļauja (licence) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšanai.

Atbildīga aizņemšanās ir kredītu nozares pamatprincips, tāpēc piesakies kredītam, ja vari to atļauties!