Kā iegādāties visu nepieciešamo skolai? 2019-08-13

Vasara straujiem soļiem tuvojas noslēgumam, kas nozīmē, ka pēc nepilnām trīs nedēļām gan skolēnus, gan arī viņu vecākus sagaidīs garš mācību gads. Lai uzsāktu vai atsāktu mācības skolā, tas prasa zināmus ieguldījumus no vecāku puses, jo ir jāiegādājas teju viss, kas nepieciešams skolai, sākot ar burtnīcām, rakstāmpiederumiem un beidzot ar piemērotiem apģērbiem. Kur un kā iegādāties visu nepieciešamo, lai tēriņi nebūtu tik lieli? 

Skola

Preču iegāde internetā 

Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, mūsdienās internetā var iegādāties pilnīgi visu. Tā kā līdz septembrim vēl ir atlikušas pāris nedēļas, tad vajadzīgās preces skolai var pasūtīt kādā internetveikalā. Arī cenu salīdzināšanu starp dažādiem interneta veikaliem var veikt ātri, kas būtiski ietaupīs laiku. Bieži vien, pasūtot preces internetā, var ietaupīt arī naudu, kas ir ļoti būtisks aspekts - mūsdienās par taupīšanu tiek runāts ļoti plaši. Patiesībā ietaupījumu veidošanai ir liela nozīme ikviena cilvēka dzīvē, jo ar to palīdzību iespējams gan iekrāt naudu kādam svarīgam mērķim, gan arī nodrošināt sevi un savu ģimeni nebaltās dienās

Cenu salīdzināšana starp tuvākajiem veikaliem

Cenas starp veikaliem mēdz krietni atšķirties, tāpēc, veicot cenu salīdzināšanu, var pasargāt sevi no liekiem izdevumiem. Dodies uz 3-5 veikaliem ar iepirkumu sarakstu, pieraksti ikvienai vajadzīgajai lietai cenu katrā veikalā, lai varētu saprast, kur un ko var iegādāties lētāk. 

Patiesībā šāda cenu salīdzināšana ir ieteicama ne tikai, iegādājoties skolas preces, bet arī ikdienas pirkumiem, piemēram, pārtikas precēm. Ilgākā laika posmā tas noteikti ietekmēs jūsu finansiālo situāciju tikai un vienīgi pozitīvi. 

Lietotu preču iegāde

Burtnīcas, rakstāmpiederumi - tikai daži sīkumi, kas nepieciešami, lai uzsāktu vai atsāktu skolas gaitas. Bieži vien ir nepieciešamas arī citas lietas, piemēram, mugursoma, apģērbs, apavi, sporta tērps u.tml., kuras iesakām iegādāties lietotas. Noderīgi ir pastaigāt pa lietoto apģērbu veikaliem, jo salīdzinoši bieži tur var atrast preces par zemu cenu ļoti labā stāvoklī. 

Preču izpārdošana - lielisks risinājums skolas preču iegādei

Preču izpārdošanu laikā nereti ir iespējams iegādāties preces par krietni zemāku cenu, taču ir jābūt uzmanīgiem! Reizēm cenu zīmēs norādītās cenas nav patiesi izdevīgas. Dažkārt tirgotāji izmanto dažādas metodes pārdošanas apjoma palielināšanai, vienlaikus maldinot cilvēkus. Cilvēki, ieraugot akciju zīmes, vēlas iegādāties preces, jo tās taču ir akcijā, tajā pašā laikā neapzinoties preču izdevīgumu, tāpēc esi uzmanīgs un pārdomā divreiz, vai izdari pareizo pirkumu, taču pārsvarā, izvēloties akcijas preces, var ietaupīt prāvu naudas summu. 

Parasti skolas preču izpārdošana notiek septembra sākumā, tāpēc varbūt ir vērts nogaidīt un doties uz veikalu septembrī? Atgādināsim, ka pirmajās skolas dienās noteikti vēl nebūs vajadzīgas guaša krāsas, šķēres, līme… 

Skolas piederumu izmantošana atkārtoti

Vai vienmēr viss ir vajadzīgs jauns? Varbūt skolēna mugursoma no pagājušā gada joprojām ir labā stāvoklī? Atgādināsim, ka ne vienmēr vajag iegādāties lietas, sekojot līdzi jaunākajām tendencēm, jo dažkārt bērni to nespēj novērtēt. Protams, ja tava meita vai dēls uzsāks mācības pirmajā klasē, noteikti pa lielam viss būs jāpērk no jauna, ja vien nav vecāku brāļu vai māsu, no kuriem var šo un to pārmantot

Izvēlies sev, savai ģimenei un finansiālajai situācijai visatbilstošāko risinājumu skolas preču iegādei! 

Gadījumā, ja finansiālais stāvoklis rada galvassāpes, vienmēr ir risinājums - kredīts, kas ļauj aizņemties naudu pāris minūšu laikā un atdot to sev izdevīgā termiņā.