Blogs

Kādu kredītu labāk izvēlēties? 2018-11-16

Kredītu veidi ir pieejami kuplā skaitā, sākot no ātrajiem kredītiem un beidzot ar kredītlīnijām, auto kredītiem. Kā šādā situācijā neapjukt? Ko darīt, ja īsti nav skaidrības par to, kā kredītu veidi savā starpā atšķiras un kādu vislabāk izvēlēties?

Bezmaksas rudens ekskursiju ceļvedis visai ģimenei 2018-10-19

Varētu šķist, ka vasara ir piemērotākais laiks ceļošanai. Tam nevar nepiekrist, bet gribētos teikt, ka arī rudenī ir vēlams doties dažādos izbraucienos. Kāpēc? Atbilde ir vienkārša – tādus dabas skatus kā rudenī nav iespējams redzēt nevienā citā gadalaikā.

Pirkt vai īrēt – kas izdevīgāk? 2018-09-10

Viens no biežāk uzdotajiem jautājumiem sabiedrībā – pirkt vai īrēt? Vienlīdz loģiski dzīvokli vai māju būtu pirkt, jo tas katrā ziņā būs Tavs īpašums, bet, maksājot īres maksu, tas nekādā gadījumā nekļūs par Tavu īpašumu, ja nu vienīgi tā nav īre ar izpirkuma tiesībām. Neskatoties uz to, ka pirkt īpašumu tomēr ir veiksmīgāk un noderīgāk, reizēm izdevīgāk var būt īrēt.

Skola tuvojas! Kā pareizāk iegādāties nepieciešamo 2018-08-06

Lai arī kā negribētos, laiks skrien neticami ātri. Šķiet, ka vasara tikko sākusies, bet patiesībā tā straujiem soļiem tuvojas izskaņai. Pavisam tuvu būs diena, kad varēsim redzēt mazos pirmklasniekus, skolniekus dodamies uz skolu, savukārt studentus – uz augstskolu, universitāti vai koledžu. Ikvienam ir skaidrs, ka skola jebkādā mērā prasa naudas līdzekļus. Ko darīt, lai šie tēriņi būtu mazāki?

Push paziņojumi - izdevīgākie piedāvājumi 2018-07-23

Kas ir Push paziņojumi? Tie ir izdevīgākie ziņojumi par jaunākajām atlaidēm, bonusiem, akcijām un jaunākajiem kredītu piedāvājumiem Tavā datorā, planšetdatorā vai mobilajā ierīcē! Šie paziņojumi ir līdzīgi īsziņām jeb SMS.

Bezkontakta karte – maksā tikai nopīkstinot 2018-05-18

Ieejot veikalā un iegādājoties, piemēram, avīzi, Tev vairs nav jāmeklē ne sīknauda, ne arī jāievada PIN kods (ja kā maksāšanas līdzekli izmanto savu karti) – par preci vari samaksāt, vienkārši nopīkstinot bezkontakta norēķinu karti.

Kriptovalūta - mūsu nākotnes valūta 2018-01-19

Aizvien lielāku nozīmi mūsu dzīvē ieņem internets - cilvēku dzīve vairs nav iedomājama bez interneta vides. Ne tikai cilvēki, bet arī uzņēmumi cenšas publicēt informāciju par sevi, savām precēm vai pakalpojumiem savās mājas lapās un dažādos sociālajos medijos, kas liecina par to, ka aizvien vairāk un vairāk dažādi pakalpojumi tiek pārvirzīti uz interneta vidi. Arī finanšu joma (naudas līdzekļi) nav izņēmums.

Nepieciešamie dokumenti 2017-02-09

Nepieciešamie dokumenti, lai saņemtu kredītu internetā.

Aizņemies atbildīgi 2017-02-09

Pirms aizņemies, apdomā, vai kredīts ir nepieciešams, vai naudu varēsi atmaksāt norādītajā termiņā.

Kā atmaksāt 2017-02-09

Atmaksā kredītu norādītājā termiņā, lai piesakoties nākamam kredītam, saņemtu izdevīgākus nosacījumus.

Kā aizņemties 2017-02-09

Aizpildi anketu 7 soļos un saņem kredītu pēc sev vēlamiem noteikumiem.

Jauni nosacījumi ātro kredītu izsniegšanai 2016-02-11

Jauni nosacījumi ātro kredītu izsniegšanai no 2016. gada 1. janvāra.

Kas ir patēriņa kredīti? 2015-12-17

Patēriņa kredīts ir paredzēts lielāku pirkumu veikšanai, neparedzētiem medicīnas izdevumiem, studiju apmaksai un/vai būtisku preču iegādei. Patēriņa kredītu var atmaksāt pa daļām – uz cik mēnešiem esi aizņēmies, tik maksājumu ir jāveic.

Kas ir ātrie kredīti? 2015-12-17

Ātrais kredīts ir paredzēts neplānotu izdevumu segšanai, neaizņemoties naudu no draugiem un paziņām. Situācija, kad algas diena vēl jāgaida, taču jāveic kāds steidzams maksājums vai pietrūkst nedaudz naudas, tad aizņemties naudu uz neilgu laiku varētu būt risinājums.

Izvēlies summu un saņem individuālu piedāvājumu 2015-09-16

Lai saņemtu aizdevumu ir nepieciešami regulāri ienākumi, kas ļautu atmaksāt aizdevumu. Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju vecumā no 18 līdz 75 gadiem un nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.