Blogs

Kā iegādāties visu nepieciešamo skolai? 2019-08-13

Vasara straujiem soļiem tuvojas noslēgumam, kas nozīmē, ka pēc nepilnām trīs nedēļām gan skolēnus, gan arī viņu vecākus sagaidīs garš mācību gads. Lai uzsāktu vai atsāktu mācības skolā, tas prasa zināmus ieguldījumus no vecāku puses, jo ir jāiegādājas teju viss, kas nepieciešams skolai, sākot ar burtnīcām, rakstāmpiederumiem un beidzot ar piemērotiem apģērbiem. Kur un kā iegādāties visu nepieciešamo, lai tēriņi nebūtu tik lieli? 

Kā iemācīties atpūsties pēc darba? 2019-07-09

Atpūta viennozīmīgi ir viena no svarīgākajām cilvēka fiziskās un psiholoģiskās veselības stāvokļa sastāvdaļām, taču ne vienmēr cilvēki spēj rast līdzsvaru starp atpūtu un darbu. Lai noteiktu optimālo atpūtas režīmu, ir jāievēro daži noteikumi. Lasi mūsu rakstu un uzzini, kādi tie ir! 

Labākais laiks gadā, kad aizņemties 2019-05-17

Cilvēku un viņa finansiālo stāvokli spēj ietekmēt ne tikai ekonomiskā situācija valstī, nodarbinātības līmenis, bezdarba līmenis un minimālās algas apmērs, bet arī citi rādītāji, kas varbūt lielākajai daļai cilvēku nešķiet būtiski. Piemēram, gadalaiks. Piekritīsiet, ka katrs gadalaiks lielākā vai mazākā mērā ietekmē cilvēka organismu, viņa domāšanu, uzvedību un veselību, kas reizē ar to ietekmē arī finansiālo stāvokli.

Kā pavadīt Lieldienu brīvdienas? 2019-04-18

Piekritīsiet, ka Lieldienu brīvdienas ir labākais laiks pavasara atpūtai, tāpēc piedāvāsim Jums dažas idejas, kā šīs brīvdienas padarīt neaizmirstamas!

Kā motivēt sevi efektīvam darbam? 2019-03-15

Darba produktivitāte un efektivitāte visbiežāk ietekmē cilvēka ienākumu līmeni neatkarīgi no tā, kurā profesijā vai jomā viņš strādā. Slikti strādājam - zemāki ienākumi, labi un efektīvi strādājam - jo ienākumi augstāki. Kā paaugstināt sava darba efektivitāti? Kā atbrīvoties no žāvāšanās un miegainības darba vietā un kļūt par enerģisku darbinieku? Lūk, daži padomi, kas var noderēt!

Kā pareizi iepirkties internetā? 2019-02-14

Mūsdienās moderni ir iegādāties preces internetā - lielāks sortiments, zemākas cenas, iespēja apskatīt atsauksmes, taču tam piemīt arī zināmi mīnusi - saņemtā prece var neatbilst iecerētajai, tās piegāde var kavēties un beigu beigās var "neatnākt" vispār. Kas ir jāzina, lai iepirkšanās internetā būtu droša un bez nepatīkamiem pārsteigumiem?

Janvāris - pēdējais laiks kāzu plānošanai 2019-01-10

Jūlijs un augusts nereti tiek dēvēti par kāzu mēnešiem, un, lai arī šķiet, ka tie ir pavisam tālu, kāzas ir jāsāk plānot pēc iespējas ātrāk, tāpēc janvāris - pēdējais laiks, lai uzsāktu kāzu plānošanu. Ir pāri, kas to veic jau gadu pirms kāzām, lai būtu pilnībā droši un pārliecināti par gaidāmo notikumu, taču ar ko sākt?

Idejas Jaungada sagaidīšanai 2018-12-27

Kad Ziemassvētki tuvojas izskaņai, vairums sāk plānot Jaunā gada sagaidīšanas svinības. Jaunais gads tiek svinēts visā pasaulē, un tā sagaidīšana ir gluži kā jauns dzīves posms, jo vecās ķibeles un nelaimes tiek atstātas pagātnē un ar lielu cerību un nepacietību mēs gaidām, ko mums atnesīs nākamais gads, cerot, ka tas būs laimīgāks nekā iepriekšējais.

Kādu kredītu labāk izvēlēties? 2018-11-16

Kredītu veidi ir pieejami kuplā skaitā, sākot no ātrajiem kredītiem un beidzot ar kredītlīnijām, auto kredītiem. Kā šādā situācijā neapjukt? Ko darīt, ja īsti nav skaidrības par to, kā kredītu veidi savā starpā atšķiras un kādu vislabāk izvēlēties?

Bezmaksas rudens ekskursiju ceļvedis visai ģimenei 2018-10-19

Varētu šķist, ka vasara ir piemērotākais laiks ceļošanai. Tam nevar nepiekrist, bet gribētos teikt, ka arī rudenī ir vēlams doties dažādos izbraucienos. Kāpēc? Atbilde ir vienkārša – tādus dabas skatus kā rudenī nav iespējams redzēt nevienā citā gadalaikā.

Pirkt vai īrēt – kas izdevīgāk? 2018-09-10

Viens no biežāk uzdotajiem jautājumiem sabiedrībā – pirkt vai īrēt? Vienlīdz loģiski dzīvokli vai māju būtu pirkt, jo tas katrā ziņā būs Tavs īpašums, bet, maksājot īres maksu, tas nekādā gadījumā nekļūs par Tavu īpašumu, ja nu vienīgi tā nav īre ar izpirkuma tiesībām. Neskatoties uz to, ka pirkt īpašumu tomēr ir veiksmīgāk un noderīgāk, reizēm izdevīgāk var būt īrēt.

Skola tuvojas! Kā pareizāk iegādāties nepieciešamo 2018-08-06

Lai arī kā negribētos, laiks skrien neticami ātri. Šķiet, ka vasara tikko sākusies, bet patiesībā tā straujiem soļiem tuvojas izskaņai. Pavisam tuvu būs diena, kad varēsim redzēt mazos pirmklasniekus, skolniekus dodamies uz skolu, savukārt studentus – uz augstskolu, universitāti vai koledžu. Ikvienam ir skaidrs, ka skola jebkādā mērā prasa naudas līdzekļus. Ko darīt, lai šie tēriņi būtu mazāki?

Push paziņojumi - izdevīgākie piedāvājumi 2018-07-23

Kas ir Push paziņojumi? Tie ir izdevīgākie ziņojumi par jaunākajām atlaidēm, bonusiem, akcijām un jaunākajiem kredītu piedāvājumiem Tavā datorā, planšetdatorā vai mobilajā ierīcē! Šie paziņojumi ir līdzīgi īsziņām jeb SMS.

Bezkontakta karte – maksā tikai nopīkstinot 2018-05-18

Ieejot veikalā un iegādājoties, piemēram, avīzi, Tev vairs nav jāmeklē ne sīknauda, ne arī jāievada PIN kods (ja kā maksāšanas līdzekli izmanto savu karti) – par preci vari samaksāt, vienkārši nopīkstinot bezkontakta norēķinu karti.

Kriptovalūta - mūsu nākotnes valūta 2018-01-19

Aizvien lielāku nozīmi mūsu dzīvē ieņem internets - cilvēku dzīve vairs nav iedomājama bez interneta vides. Ne tikai cilvēki, bet arī uzņēmumi cenšas publicēt informāciju par sevi, savām precēm vai pakalpojumiem savās mājas lapās un dažādos sociālajos medijos, kas liecina par to, ka aizvien vairāk un vairāk dažādi pakalpojumi tiek pārvirzīti uz interneta vidi. Arī finanšu joma (naudas līdzekļi) nav izņēmums.